Hakkında

Okumak; hayata karşı en güçlü başkaldırı şeklidir insanın. Okumayı, gezmeyi, çocukları, insanları ve doğayı çok seven; yüreğinin yettiğince dünyayı değiştirmeyi amaçlamış azimli bir eğitimcidir kendisi.

İlkokul öğretmenliği yapmakta ve mesleği için kendini geliştiremeye çalışmaktadır. Bu doğrultuda kendisi, 2020 yılında Yüksek Lisans Eğitimini tamamlayarak “Uzman” statüsünü kazanmıştır. Uzmanlığını; okuma, okuduğunu anlama ve okuma güçlüğü (Disleksi) alanlarında tamamlamıştır. Kitap okumaya karşı sevgisi ölçü tutmayacak türden; ancak resimli çocuk kitapları ve ilkokul düzeyinde çocuk kitapları özel ilgi alanını oluşturmakta.

Geleceğimizin yıldızlarını, çocuklarımızı eğer yarına hazırlıyorsak onları şimdiden parlatmalıyız ki yarın Ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyabilsinler. Bu amaçla yapılması gereken en önemli şeyin o minik yüreklere kitap okuma sevgisi ve alışkanlığını daha çocukluklarının ilk dönemlerinde kazandırmak olduğuna inanmakta.

Bu güzellikleri yapmak için naçizane tecrübe, bilgi ve eğitime dair deneyimlerini insanlarla paylaşmak amacını taşımaktadır.